• GABINET CHIRURGICZNY I FLEBOLOGICZNY

    W prowadzonej przeze mnie praktyce zajmuję się chirurgią ogólną, leczeniem żylaków, diagnostyką USG i USG DOPPLER oraz medycyną estetyczną. Swoje postępowanie opieram na wieloletnim doswiadczeniu klinicznym i operacyjnym zdobytym podczas kilkunastu lat pracy w Oddziale i Poradni Chirurgii Ogólnej Szpitalnego Centrum Medycznego w Goleniowie, stale doskonalonym podczas licznych kursów i szkoleń medycznch. Poszukujących konsultacji chirurgicznej zapraszam  do zapoznania się z ofertą i dalszego kontaktu

O mnie

Nazywam się Krystian Bizunowicz.  W 2003r ukończyłem Akademię Medyczną w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny). Tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej uzyskałem w 2016r.Przez ostatnie lata pracowałem w jednym ze szpitali powiatowych, gdzie wraz z kolegami stworzyliśmy i poszerzyliśmy działalność oddziału chirurgii ogólnej w oparciu o nowy sprzęt i standardy.W ciągu kilku lat zdobyłem liczne certyfikaty, w tym wykonywania USG oraz inne, które potrzebne są do skutecznej diagnostyki. Poza tym odbyłem cykle szkoleń w dziedzinie flebologii (choroby żył jak: żylaki kończyn dolnych, niewydolność żylna, hemoroidy) - diagnostyka, leczenie operacyjne małoinwazyjne w tym najnowocześniejsze wewnątrznaczyniowe zabiegi. Uzyskałęm certyfikaty ze szkoleń w zakresie leczenia przewlekłych ran i owrzodzeń kończyn dolnych -  chirurgiczne i przy użyciu podciśnieniowej VAC-terapii.

Szczególnie interesuję się chirurgią małoinwazyjną (min. laparoskopią), chirurgią urazową, estetyczną oraz flebologią. Od samego początku swojej pracy zawodowej dużą uwagę przykładałem na jakość życia pacjentów, którzy wymagali opieki chirurgicznej. Poza tym, zawód który wybrałem jest moim powołaniem i sprawia mi dużą satysfakcję, a możliwość ciągłego doskonalenia się powoduje, że mogę jeszcze skuteczniej leczyć ludzi.

W życiu osobistym cenię szczerość, otwartość oraz „zdrowy styl życia”.

Poszukujących konsultacji chirurgicznej zapraszam  do zapoznania się z ofertą i dalszego kontaktu

stomatologia urologia medycyna rodzinna chirurgia gastrologia ortopedia reumatologia endokrynologia dermatolog